Bonito Apartamento Prosperidad

  • 40 μ²

Το Bonito Apartamento Prosperidad Μαδρίτη 40 τ.μ. Απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο Ρετίρο και περίπου 600 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Alfonso XIII. Αυτό το διαμέρισμα έχει τη δυνατότητα να υποδεχτεί 4 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα προσφέρει σαλόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Αυτό το κατάλυμα παρέχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας. Επιπλέον, το μπάνιο διαθέτει στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Bonito Apartamento Prosperidad διαθέτει παροχές, όπως πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόλις 8 λεπτά με τα πόδια από το Πάρκο του Βερολίνου. Θέατρο Teatro Infanta Isabel επίσης βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ. Η Πλατεία της Κυβέλης απέχει επίσης περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Bonito Apartamento Prosperidad. Το πλησιέστερο αεροδρόμιο είναι Μαδρίτης Barajas που βρίσκεται σε απόσταση 5 χλμ από το κατάλυμα, και ο σταθμός λεωφορείων Alfonso XIII-Ramon y Cajal βρίσκεται σε απόσταση 850 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Bonito Apartamento Prosperidad Μαδρίτη
Cozy Apartment Madrid
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Apartment Madrid

6.9
Ευχάριστο 18 σχόλια
128 μ από το κατάλυμα
USD 325 USD 293
ανά νύχτα
Limehome Madrid Calle De Matilde Diez
Τιμή μόνο για κινητά

Limehome Madrid Calle De Matilde Diez

8.9
Έξοχο 591 σχόλια
171 μ από το κατάλυμα
USD 89 USD 80
ανά νύχτα
Metro Avenida De America 11 Amch Hospedaje
Τιμή μόνο για κινητά

Metro Avenida De America 11 Amch Hospedaje

7.9
Καλό 76 σχόλια
559 μ από το κατάλυμα
USD 157 USD 141
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας2280389913367
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το Bonito Apartamento Prosperidad;
      Το Bonito Apartamento Prosperidad βρίσκεται κοντά σε Πάρκο του Βερολίνου.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Bonito Apartamento Prosperidad;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Bonito Apartamento Prosperidad περιλαμβάνουν Πλατεία του Κολόμβου, Πλατεία της Κυβέλης καθώς και Μουσείο ντελ Πράδο.
    • Στο το Bonito Apartamento Prosperidad προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Bonito Apartamento Prosperidad περιλαμβάνουν Restaurante El Flaco και Cafeteria la Vecinita και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 70 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Bonito Apartamento Prosperidad Μαδρίτη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο